NAWÓZ AZOTOWY

AZOT-AR

Łatwo przyswajalny nawóz azotowy AZOT-AR skierowany jest do akwarystów, którzy oczekują łatwej i skutecznej metody nawożenia. Azot jest podstawowym składnikiem substancji organicznych takich jak aminokwasy, białka czy kwas nukleinowy. Nawóz azotowy AZOT-AR zapobiega niedoborom azotu w roślinach akwariowych.

Czytaj więcej...

NAWÓZ FOSFOROWY

FOSFO-AR

Łatwo przyswajalny nawóz fosforowy FOSFO-AR skierowany jest do akwarystów, którzy oczekują łatwej i skutecznej metody nawożenia. Fosfor bierze udział w metabolizmie i transporcie energii, jest składnikiem między innymi ATP i fosfolipidów. Nawóz fosforowy FOSFO-AR zapobiega niedoborom fosforu w roślinach akwariowych.

Czytaj więcej...

  NAWÓZ MAGNEZOWY

MAGNE-AR

Łatwo przyswajalny nawóz magnezowy MAGNE-AR skierowany jest do akwarystów, którzy oczekują łatwej i skutecznej metody nawożenia. Magnez jest bardzo ważnym aktywatorem enzymów oraz odpowiada za zdolność roślin do fotosyntezy. Nawóz MAGNE-AR zapobiega niedoborom magnezu oraz likwiduje objawy jego niedoboru w roślinach akwariowych.

Czytaj więcej...

 NAWÓZ MAKRO

COMP-AR

Łatwo przyswajalny nawóz makro COMP-AR skierowany jest do akwarystów, którzy oczekują łatwej i skutecznej metody nawożenia. Składniki nawozu są tak dobrane, żeby zapewniały jak najlepszą proporcję poszczególnych makroelementów. Zawiera wszystkie makroelementy (N-K-P-Mg).

Czytaj więcej...

 NAWÓZ MAKRO

BALANC-AR

Łatwo przyswajalny nawóz makro BALANC-AR skierowany jest do akwarystów, którzy oczekują łatwej i skutecznej metody nawożenia wszystkimi składnikami makroelementowymi. Składniki nawozu są tak dobrane, aby zapewnić najlepszą proporcję poszczególnych makroelementów (N-K-P).

Czytaj więcej...

 NAWÓZ POTASOWY

 KAL-AR

Łatwo przyswajalny nawóz potasowy KAL-AR skierowany jest do akwarystów, którzy oczekują łatwej i skutecznej metody nawożenia. Potas jest istotnym budulcem roślin akwariowych, stanowi aż 1% ich masy. Nawóz potasowy KAL-AR zapobiega niedoborom potasu oraz likwiduje objawy jego niedoboru w roślinach akwariowych.

Czytaj więcej...

ŻELAZO W PŁYNIE

IRON-AR

Łatwo przyswajalne żelazo skierowane jest do akwarystów, którzy oczekują łatwej i skutecznej metody nawożenia. Żelazo jest istotnym składnikiem enzymów biorących udział w oddychaniu i fotosyntezie. Nawóz IRON-AR zapobiega niedoborom żelaza oraz likwiduje objawy jego niedoboru w roślinach akwariowych. 

Czytaj więcej...